Już 139 osób ma telewizory w Elblągu

8
03.12.2009
 W ostatnim okresie wzrosła znacznie w Elblągu liczba zarejestrowanych telewizorów. Obok świetlic, klubów i szkół poważnie zagęszcza się sieć anten telewizyjnych na budynkach mieszkalnych, informował Dziennik Bałtycki z 3 grudnia 1959 r.
 O stałym wzroście sieci telewizorów w mieście przekonać się można najlepiej w urzędzie pocztowym, gdzie w samym tylko listopadzie zarejestrowano 17 telewizorów. Świadczy to o dużym zainteresowaniu kulturą rozrywkową, jaką daje niewątpliwie w godzinach wieczornych ciekawy program telewizyjny. Należałoby życzyć tylko, aby wreszcie ceny aparatów telewizyjnych dostępniejsze były dla szerszej rzeszy społeczeństwa.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Podejrzewam że teraz też jest koło 150 zarejestrowanych telewizorów. Nikt za darmo nie chce płacić abonamentu
witkac (2009.12.03)

info

0  
  0
A właściwie to dla kogo idą te pieniądze z abonamentu RTV bo jeśli dla tzw. telewizji publicznej to ja nie będę płacił bo jest tam tylko amerykańska lipa a ja tego nie oglądam, mam umowę z N - ką płacę im abonament i jestem zadowolony ale dla TVP ? zaco ?
(2009.12.03)

info

0  
  0
Telewizorów jest już 140.Wczoraj jeden kupiłem ja!
dumny (2009.12.03)

info

0  
  0
A po co rejestrować tv ? mam internet a na nim xxxx programów tv, płace za kablówke 7 złoty na mc i mam 26 programów i to mi starczy a reszte oglądam na internecie :)
(2009.12.03)

info

0  
  0
ja place od 5 lat dla cyfra plus, dlaczego mam placic drugi raz, niech tel publiczna pobiera kase od cyfry, to jest chore, za co 7 raz leci titanik, a na swieta, to och karol, kargule, czterej pancerni i pies, ,za co ludzie placimy za wszystko 2 lub 3 razy podatki, i wymyslone abonamenty, ,, ,,
boos (2009.12.03)

info

0  
  0
Nie płacicie za oglądanie TVP lecz haracz za posiadanie telewizora lub radioodbiornika. Socjalistyczny przepis nie mający nic wspólnego z płaceniem za usługę.
(2009.12.04)

info

0  
  0
Ale to bylo 50 lat temu. .. Czy wy tylko ogladac potraficie a czytac juz nie?
Urodzony 50 lat temu (2009.12.06)

info

0  
  0
Głupi baranie to chyba ty jesteś analfabetą, każdy wie że to jest informacja z przed pięćdziesięciu lat ale że była mowa o rejestrowaniu telewizorów to podjęliśmy temat konieczności płacenia abonamentu ale do Ciebie to chyba nie dotarło ( jeśli nie nadążasz to będę pisał wolniej )
(2009.12.11)

info

0  
  0