UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Głupi baranie to chyba ty jesteś analfabetą, każdy wie że to jest informacja z przed pięćdziesięciu lat ale że była mowa o rejestrowaniu telewizorów to podjęliśmy temat konieczności płacenia abonamentu ale do Ciebie to chyba nie dotarło ( jeśli nie nadążasz to będę pisał wolniej )