UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Głupi baranie to chyba ty jesteś analfabetą, każdy wie że to jest informacja z przed pięćdziesięciu lat ale że była mowa o rejestrowaniu telewizorów to podjęliśmy temat konieczności płacenia abonamentu ale do Ciebie to chyba nie dotarło ( jeśli nie nadążasz to będę pisał wolniej )