UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ja place od 5 lat dla cyfra plus, dlaczego mam placic drugi raz, niech tel publiczna pobiera kase od cyfry, to jest chore, za co 7 raz leci titanik, a na swieta, to och karol, kargule, czterej pancerni i pies, ,za co ludzie placimy za wszystko 2 lub 3 razy podatki, i wymyslone abonamenty, ,, ,,

boos