UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja place od 5 lat dla cyfra plus, dlaczego mam placic drugi raz, niech tel publiczna pobiera kase od cyfry, to jest chore, za co 7 raz leci titanik, a na swieta, to och karol, kargule, czterej pancerni i pies, ,za co ludzie placimy za wszystko 2 lub 3 razy podatki, i wymyslone abonamenty, ,, ,,

boos

Anuluj