UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie płacicie za oglądanie TVP lecz haracz za posiadanie telewizora lub radioodbiornika. Socjalistyczny przepis nie mający nic wspólnego z płaceniem za usługę.


Anuluj