UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A po co rejestrować tv ? mam internet a na nim xxxx programów tv, płace za kablówke 7 złoty na mc i mam 26 programów i to mi starczy a reszte oglądam na internecie :)


Anuluj