UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A po co rejestrować tv ? mam internet a na nim xxxx programów tv, płace za kablówke 7 złoty na mc i mam 26 programów i to mi starczy a reszte oglądam na internecie :)
A po co rejestrować tv ? mam internet a na nim xxxx programów tv, płace za kablówke 7 złoty na mc i mam 26 programów i to mi starczy a reszte oglądam na internecie :)