UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A właściwie to dla kogo idą te pieniądze z abonamentu RTV bo jeśli dla tzw. telewizji publicznej to ja nie będę płacił bo jest tam tylko amerykańska lipa a ja tego nie oglądam, mam umowę z N - ką płacę im abonament i jestem zadowolony ale dla TVP ? zaco ?