UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A właściwie to dla kogo idą te pieniądze z abonamentu RTV bo jeśli dla tzw. telewizji publicznej to ja nie będę płacił bo jest tam tylko amerykańska lipa a ja tego nie oglądam, mam umowę z N - ką płacę im abonament i jestem zadowolony ale dla TVP ? zaco ?