UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podejrzewam że teraz też jest koło 150 zarejestrowanych telewizorów. Nikt za darmo nie chce płacić abonamentu
witkac
Podejrzewam że teraz też jest koło 150 zarejestrowanych telewizorów. Nikt za darmo nie chce płacić abonamentu
witkac