62
02.08.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wot maładiec!
(2017.08.02)

info

2  
  0
Pewnie kradzione i zaraz bedzie zatrzymane bmw i8 nie zgadzające sie numer hehe
rusek11 (2017.08.02)

info

1  
  0
Tak,a później tata wchodzi do łóżka i sen się kończy....
Ghjuy (2017.08.02)
Auta są po to aby się bawić Jest kasa jest zabawa Tak było jest i będzie Zrozumcie to Jak się ma to bez różnicy czy 750 czy 7500 i tak ma być bez względu na narodowość :)
Elblazanin (2017.08.02)

info

2  
  4
Jesteś tłusty ale łeb masz pusty
(2017.08.02)
To jest hańba Ten ktoś narażał na stratę życia zwykłych użytkowników tej drogi. Powinien zostać srogo ukarany i zakaz jazdy po naszych drogach. Rosjanie czują się u nas bezkarnie Z reguły przyjeżdżają do nas bogaci i taki mandat jest dla nich śmieszny .
(2017.08.02)

info

4  
  3
A ponoć tam w Rosji taka bieda. .. .
StefanK (2017.08.02)

info

3  
  2
Dużej wiedział co robi a taka fura było to bezpieczne.
(2017.08.02)

info

1  
  0
Co to dla niego 750 zł a Polakowi by dowalili z 5000 i zabrali prawko. Ale obcokrajowcy tak jeżdżą bo wiedzą że ich na to stać. A jeśli by dostali porządne mandaty już by tego było mniej. .. .
Xxx (2017.08.02)

info

2  
  1
Wole moje BMW niż twojwgo passata b3 diesla po wiejskim tuningu, który kopci mocniej niż komin z elektrociepłowni.
Bmw E-g (2017.08.02)