A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wot maładiec!
Pewnie kradzione i zaraz bedzie zatrzymane bmw i8 nie zgadzające sie numer hehe
Tak,a później tata wchodzi do łóżka i sen się kończy....
Auta są po to aby się bawić Jest kasa jest zabawa Tak było jest i będzie Zrozumcie to Jak się ma to bez różnicy czy 750 czy 7500 i tak ma być bez względu na narodowość :)
Jesteś tłusty ale łeb masz pusty
To jest hańba Ten ktoś narażał na stratę życia zwykłych użytkowników tej drogi. Powinien zostać srogo ukarany i zakaz jazdy po naszych drogach. Rosjanie czują się u nas bezkarnie Z reguły przyjeżdżają do nas bogaci i taki mandat jest dla nich śmieszny .
A ponoć tam w Rosji taka bieda. .. .
Dużej wiedział co robi a taka fura było to bezpieczne.
Co to dla niego 750 zł a Polakowi by dowalili z 5000 i zabrali prawko. Ale obcokrajowcy tak jeżdżą bo wiedzą że ich na to stać. A jeśli by dostali porządne mandaty już by tego było mniej. .. .
Wole moje BMW niż twojwgo passata b3 diesla po wiejskim tuningu, który kopci mocniej niż komin z elektrociepłowni.