UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Auta są po to aby się bawić Jest kasa jest zabawa Tak było jest i będzie Zrozumcie to Jak się ma to bez różnicy czy 750 czy 7500 i tak ma być bez względu na narodowość :)

Elblazanin

Anuluj