Wybrany wątek opinii
Pędził "berlinką" ? Jak on to robił i czy dużo napędził ? Ja to pędzę przeznaczoną do tego aparaturą a "berlinką" jeżdżę też czasami z prędkością 234km/h tylko nie bmw a polonezem z turbodoładowaniem. :-D
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Tak,a później tata wchodzi do łóżka i sen się kończy....
Do moderacji
Odpowiedz
0
1