A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Takie info to raj dla DE... komentatorów !!!!!
324 brzmi lepiej
Nie no faktycznie rekord prędkości 234 km/h zrywa papę z dachu normalnie szok
BMW bolid młodzieży wiejskiej
Bo teraz jest taka moda u policjantów - na zabieranie prawka, jedziesz 200 km/h s7 dwópasmową i Ci zabiorą prawko.
Toć to niemieckie auto, a tam są odcinki gdzie jest koniec ograniczenia do 130 km/h i wtedy możesz jechać ile samochód pozwoli. W Polsce masz 140 km/h to produkują pandy i astry ;)
ojej, ile zachwytu nad takim jezdzidłem. Ile emocji budzi
jakis mały i taki płaski ten samochodzik
Przekroczenie 134 km/h to tylko 750 zlotych? Smiech na sali!
zrób to samo i sprawdź. I wtedy napisz coś.