62
02.08.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Takie info to raj dla DE... komentatorów !!!!!
997 (2017.08.03)

info

3  
  0
324 brzmi lepiej
(2017.08.03)

info

3  
  0
Nie no faktycznie rekord prędkości 234 km/h zrywa papę z dachu normalnie szok
(2017.08.03)

info

3  
  0
BMW bolid młodzieży wiejskiej
hamulcowy (2017.08.03)

info

2  
  1
Bo teraz jest taka moda u policjantów - na zabieranie prawka, jedziesz 200 km/h s7 dwópasmową i Ci zabiorą prawko.
(2017.08.03)
Toć to niemieckie auto, a tam są odcinki gdzie jest koniec ograniczenia do 130 km/h i wtedy możesz jechać ile samochód pozwoli. W Polsce masz 140 km/h to produkują pandy i astry ;)
(2017.08.03)
ojej, ile zachwytu nad takim jezdzidłem. Ile emocji budzi
(2017.08.03)

info

4  
  0
jakis mały i taki płaski ten samochodzik
(2017.08.03)

info

3  
  2
Przekroczenie 134 km/h to tylko 750 zlotych? Smiech na sali!
(2017.08.03)

info

2  
  1
zrób to samo i sprawdź. I wtedy napisz coś.
(2017.08.03)

info

1  
  0