UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest hańba Ten ktoś narażał na stratę życia zwykłych użytkowników tej drogi. Powinien zostać srogo ukarany i zakaz jazdy po naszych drogach. Rosjanie czują się u nas bezkarnie Z reguły przyjeżdżają do nas bogaci i taki mandat jest dla nich śmieszny .


Anuluj