UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest hańba Ten ktoś narażał na stratę życia zwykłych użytkowników tej drogi. Powinien zostać srogo ukarany i zakaz jazdy po naszych drogach. Rosjanie czują się u nas bezkarnie Z reguły przyjeżdżają do nas bogaci i taki mandat jest dla nich śmieszny .