Pędził "berlinką" z prędkością 234 km/h
fot. policja
Policjanci z ruchu drogowego w Braniewie zatrzymali na drodze ekspresowej S22 42 - letniego obywatela Federacji Rosyjskiej, który pędził bmw z prędkością 234 km/h. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy. W trakcie kontroli okazało się, że prowadził pojazd bez zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz przewoził pasażerkę, która również nie korzystała z pasów.