UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to dla niego 750 zł a Polakowi by dowalili z 5000 i zabrali prawko. Ale obcokrajowcy tak jeżdżą bo wiedzą że ich na to stać. A jeśli by dostali porządne mandaty już by tego było mniej. .. .
Xxx
Co to dla niego 750 zł a Polakowi by dowalili z 5000 i zabrali prawko. Ale obcokrajowcy tak jeżdżą bo wiedzą że ich na to stać. A jeśli by dostali porządne mandaty już by tego było mniej. .. .
Xxx