Wybrany wątek opinii

Hahaha popłakałem się ze śmiechu! Popatrzcie "kozaki" w dresikach - tak wygląda porządne BMW, a nie jakiś rupieć tańszy od roweru z Biedronki :D
(2017.08.02)
Wole moje BMW niż twojwgo passata b3 diesla po wiejskim tuningu, który kopci mocniej niż komin z elektrociepłowni.
Bmw E-g (2017.08.02)
Powrót do komentarzy