Wybrany wątek opinii
Hahaha popłakałem się ze śmiechu! Popatrzcie "kozaki" w dresikach - tak wygląda porządne BMW, a nie jakiś rupieć tańszy od roweru z Biedronki :D
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
Wole moje BMW niż twojwgo passata b3 diesla po wiejskim tuningu, który kopci mocniej niż komin z elektrociepłowni.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3