A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Hahaha popłakałem się ze śmiechu! Popatrzcie "kozaki" w dresikach - tak wygląda porządne BMW, a nie jakiś rupieć tańszy od roweru z Biedronki :D
Ja mam.
A ja wręcz przeciwnie - specjalnie jeździłbym wolno, żeby wszyscy widzieli i zazdrościli :)
Ostatnio Polak jechał tylko 200 i to dwupasmowka a tu Rusek 234 i tylko 750zl?? Powinien dostać zakaz dalszej jazdy za sprowadzenie zagrożenia w ruchu lądowym.
Mogli mu za to prawko zatrzymać i odesłać do Rosji oraz nałożyć zakaz dalszej jazdy
Za przekroczenie prędkości prawo jazdy zatrzymywane jest tylko wtedy gdy w terenie zabudowanym przekroczysz prędkość o min 50kmh ;)
Za przekroczenie prędkości prawo jazdy zatrzymywane jest tylko wtedy gdy w terenie zabudowanym przekroczysz prędkość o min 50kmh ;)
Przy 230 pasy nie maja znaczenia ????
a jak profesjonalnie tablica zamalowana : P
Tylko 234 ? :))))