62
02.08.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Hahaha popłakałem się ze śmiechu! Popatrzcie "kozaki" w dresikach - tak wygląda porządne BMW, a nie jakiś rupieć tańszy od roweru z Biedronki :D
(2017.08.02)
Ja mam.
WyborcaPO (2017.08.02)
A ja wręcz przeciwnie - specjalnie jeździłbym wolno, żeby wszyscy widzieli i zazdrościli :)
(2017.08.02)
Ostatnio Polak jechał tylko 200 i to dwupasmowka a tu Rusek 234 i tylko 750zl?? Powinien dostać zakaz dalszej jazdy za sprowadzenie zagrożenia w ruchu lądowym.
Tomcioromcio (2017.08.02)

info

8  
  1
Mogli mu za to prawko zatrzymać i odesłać do Rosji oraz nałożyć zakaz dalszej jazdy
Tomcioromcio (2017.08.02)
Za przekroczenie prędkości prawo jazdy zatrzymywane jest tylko wtedy gdy w terenie zabudowanym przekroczysz prędkość o min 50kmh ;)
KierowcaZawodowy (2017.08.02)
Za przekroczenie prędkości prawo jazdy zatrzymywane jest tylko wtedy gdy w terenie zabudowanym przekroczysz prędkość o min 50kmh ;)
KierowcaZawodowy (2017.08.02)
Przy 230 pasy nie maja znaczenia ????
(2017.08.02)

info

6  
  0
a jak profesjonalnie tablica zamalowana : P
beniuu (2017.08.02)

info

2  
  0
Tylko 234 ? :))))
StruśPedziWiatr (2017.08.02)

info

2  
  0