A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A te 125 to pojemnośc twojego garu zapewnie
A on nie miał tribala na japie jak tajson?
@kpina - A ilu w naszym Sądzie skazywanych jest zupełnie niewinnych ludzi !!! Reforma sądownictwa jest po prostu nieodzowna i wiele obywateli czeka na tą zmianę. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zaczęcie wszystkiego od przysłowiowego zera, aby pozbyć się tych sędziów tzw. "Kasty" inni mówią "mafii korporacyjnej". Czy starczy odwagi i postanowienia rządu na dogłębną reformę???
oj tam na gastro miało być;c
@sądzik - Brawo geniuszu, a Twoim zdaniem ta cała kasta sędziowska to czerpie zyski z orzekania wyroków wobec takich cymbałów, tak na pewno za te 17 kg czekolady dadzą łapówkę i dlatego się wymigają. Głupoty wypisujecie, zawsze jest tak że ktoś nie jest zadowolony z wyroku. Skazany bo wyrok jest za ostry lub podaje się za niewinnego, ofiara bo wyrok był zbyt łagodny, a społeczeństwo dlatego że uważa się za mądrzejsze i wydałoby zupełnie inny wyrok, nawet jeśli wbrew obowiązującemu prawu bo tak byłoby sprawiedliwiej w ich mniemaniu.
To ta sama patologia, któą widziałem jak kradli z Biedry koło Ogrodów. Stoja i czekają aż kasy nabliżej wyjścia będą nieczynne i wtedy jak ktoś wychodzi to wbiegają przez te drzwi, łapią to co leży na kasie i w długą. Tępić taką patologię bo to nic dobrego z tego już nie da, dzisiaj czekolada, jutro Wasz telefon, a pojutrze samochód.
Wykroczenie do 400zl
Do poprzednika wyżej - " zawsze jest tak że ktoś nie jest zadowolony z wyroku. " Jeżeli wiem jak było na 100% a Sąd nie potrafi wyłapać z zeznań oskarżyciela funkcjonariusza, który kłamie jak z nut i jest wiele tego przykładów, że tak jest a sędzia ma zaklejone uszy i oczy, bo z góry wie jak powinien postąpić, czyli wydać wyrok skazujący, bo nie da się tego ukryć od samego początku sprawy, to jak mówić tu sprawiedliwości i sprawiedliwych wyrokach. Jeżeli sprawa budzi jakieś zastrzeżenia co do winy oskarżonego powinna być rozstrzygnięta na jego korzyść. Nie może być tak, że np. funkcjonariusze policji są w jakiś sposób z góry faworyzowani i to, że nie składają niezgodnych z prawdą zeznań, przecież dobrze wiemy jak jest.
A dziś dwóch łebków zgłosiłam na kasie w Biedrze na Grunwaldzkiej, bo wybiegli z dwoma kartonami cukierków. Już ich wypuścili, czy następni się zrodzili?
wsadzić do jednej celi z kibicem:-)