UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@sądzik - Brawo geniuszu, a Twoim zdaniem ta cała kasta sędziowska to czerpie zyski z orzekania wyroków wobec takich cymbałów, tak na pewno za te 17 kg czekolady dadzą łapówkę i dlatego się wymigają. Głupoty wypisujecie, zawsze jest tak że ktoś nie jest zadowolony z wyroku. Skazany bo wyrok jest za ostry lub podaje się za niewinnego, ofiara bo wyrok był zbyt łagodny, a społeczeństwo dlatego że uważa się za mądrzejsze i wydałoby zupełnie inny wyrok, nawet jeśli wbrew obowiązującemu prawu bo tak byłoby sprawiedliwiej w ich mniemaniu.


Anuluj