UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kpina - A ilu w naszym Sądzie skazywanych jest zupełnie niewinnych ludzi !!! Reforma sądownictwa jest po prostu nieodzowna i wiele obywateli czeka na tą zmianę. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zaczęcie wszystkiego od przysłowiowego zera, aby pozbyć się tych sędziów tzw. "Kasty" inni mówią "mafii korporacyjnej". Czy starczy odwagi i postanowienia rządu na dogłębną reformę???
sądzik