UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do poprzednika wyżej - " zawsze jest tak że ktoś nie jest zadowolony z wyroku. " Jeżeli wiem jak było na 100% a Sąd nie potrafi wyłapać z zeznań oskarżyciela funkcjonariusza, który kłamie jak z nut i jest wiele tego przykładów, że tak jest a sędzia ma zaklejone uszy i oczy, bo z góry wie jak powinien postąpić, czyli wydać wyrok skazujący, bo nie da się tego ukryć od samego początku sprawy, to jak mówić tu sprawiedliwości i sprawiedliwych wyrokach. Jeżeli sprawa budzi jakieś zastrzeżenia co do winy oskarżonego powinna być rozstrzygnięta na jego korzyść. Nie może być tak, że np. funkcjonariusze policji są w jakiś sposób z góry faworyzowani i to, że nie składają niezgodnych z prawdą zeznań, przecież dobrze wiemy jak jest.


Anuluj