Wybrany wątek opinii

5 lat za slodycze, 2 w zawiasach za probe zabicia, brawo elblaski sadzie.
kpina (2017.05.21)
@kpina - A ilu w naszym Sądzie skazywanych jest zupełnie niewinnych ludzi !!! Reforma sądownictwa jest po prostu nieodzowna i wiele obywateli czeka na tą zmianę. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zaczęcie wszystkiego od przysłowiowego zera, aby pozbyć się tych sędziów tzw. "Kasty" inni mówią "mafii korporacyjnej". Czy starczy odwagi i postanowienia rządu na dogłębną reformę???
sądzik (2017.05.22)
@sądzik - Brawo geniuszu, a Twoim zdaniem ta cała kasta sędziowska to czerpie zyski z orzekania wyroków wobec takich cymbałów, tak na pewno za te 17 kg czekolady dadzą łapówkę i dlatego się wymigają. Głupoty wypisujecie, zawsze jest tak że ktoś nie jest zadowolony z wyroku. Skazany bo wyrok jest za ostry lub podaje się za niewinnego, ofiara bo wyrok był zbyt łagodny, a społeczeństwo dlatego że uważa się za mądrzejsze i wydałoby zupełnie inny wyrok, nawet jeśli wbrew obowiązującemu prawu bo tak byłoby sprawiedliwiej w ich mniemaniu.
(2017.05.22)
Powrót do komentarzy