UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To ta sama patologia, któą widziałem jak kradli z Biedry koło Ogrodów. Stoja i czekają aż kasy nabliżej wyjścia będą nieczynne i wtedy jak ktoś wychodzi to wbiegają przez te drzwi, łapią to co leży na kasie i w długą. Tępić taką patologię bo to nic dobrego z tego już nie da, dzisiaj czekolada, jutro Wasz telefon, a pojutrze samochód.

Rys