UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dziś dwóch łebków zgłosiłam na kasie w Biedrze na Grunwaldzkiej, bo wybiegli z dwoma kartonami cukierków. Już ich wypuścili, czy następni się zrodzili?

Kaś

Anuluj