UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dziś dwóch łebków zgłosiłam na kasie w Biedrze na Grunwaldzkiej, bo wybiegli z dwoma kartonami cukierków. Już ich wypuścili, czy następni się zrodzili?
Kaś
A dziś dwóch łebków zgłosiłam na kasie w Biedrze na Grunwaldzkiej, bo wybiegli z dwoma kartonami cukierków. Już ich wypuścili, czy następni się zrodzili?
Kaś