Ukradli 17 kilogramów słodyczy

20
21.05.2017
Ukradli 17 kilogramów słodyczy
Policjanci zatrzymali dwóch 19-latków, którzy ukradli słodycze z jednego ze sklepów samoobsługowych przy ul. Królewieckiej. Słodycze, a właściwie kartony ze słodyczami miały wartość blisko tysiąca złotych.
Sytuacja miała miejsce wczoraj około godziny 9.30. Policyjny patrol usłyszał przez radiostację komunikat dyżurnego o dwóch mężczyznach, którzy po kradzieży w sklepie samoobsługowym poszli w stronę ul. Marymonckiej. Chwilę później funkcjonariusze zauważyli dwójkę 19-latków, która „obładowana kartonami szła tramwajowym torowiskiem. Jak nie trudno się domyślić na widok patrolu rzucili kartony z czekoladami i zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu obaj mężczyźni siedzieli już w policyjnych radiowozach. Jak się okazało ich łupem padło m.in. 38 tabliczek czekolady, 20 sztuk bombonierek czekoladowych a także 20 sztuk największych 300 gramowych czekolad. 19- latkowie w swojej „zorganizowanej akcji” ukradli około 17 kg słodyczy. Skradziony towar został odzyskany przez policjantów. Obaj amatorzy słodyczy trafili do policyjnego aresztu. Za kradzież może im grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Słodziaki.
(2017.05.21)

info

11  
  0
Mala szkodliwosc czynu, to jest wykroczenie, he, he. Nawet nie zdazyli skosztowac.
ups (2017.05.21)
Jakie miasto,taki napad.
(2017.05.21)
A lepiej by zareklamowali miasto gdyby kogoś zabili?...Czasami chyba warto byłoby pomyśleć.
Mirka (2017.05.21)
Jakie miasto taki komentujący.
997 (2017.05.21)
Drogi sklep. .60 zł za kilogram !
(2017.05.21)

info

10  
  0
Brawo Policja! Trzeba przeciwdziałać cukrzycy. .
(2017.05.21)

info

8  
  1
5 lat za slodycze, 2 w zawiasach za probe zabicia, brawo elblaski sadzie.
kpina (2017.05.21)
Dzień Mamy się zbliża :)
Ooleeqqa (2017.05.21)

info

9  
  0
@ups - jak byś lizną troszkę prawa chcąc się wypowiadać to suma 1000 zł na którą została dokonana kradzież to przestępstwo a nie wykroczenie ale co tam najlepszy bezmyślny wpis
125 (2017.05.21)