UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@kpina - A ilu w naszym Sądzie skazywanych jest zupełnie niewinnych ludzi !!! Reforma sądownictwa jest po prostu nieodzowna i wiele obywateli czeka na tą zmianę. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zaczęcie wszystkiego od przysłowiowego zera, aby pozbyć się tych sędziów tzw. "Kasty" inni mówią "mafii korporacyjnej". Czy starczy odwagi i postanowienia rządu na dogłębną reformę???
sądzik