UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@sądzik - Brawo geniuszu, a Twoim zdaniem ta cała kasta sędziowska to czerpie zyski z orzekania wyroków wobec takich cymbałów, tak na pewno za te 17 kg czekolady dadzą łapówkę i dlatego się wymigają. Głupoty wypisujecie, zawsze jest tak że ktoś nie jest zadowolony z wyroku. Skazany bo wyrok jest za ostry lub podaje się za niewinnego, ofiara bo wyrok był zbyt łagodny, a społeczeństwo dlatego że uważa się za mądrzejsze i wydałoby zupełnie inny wyrok, nawet jeśli wbrew obowiązującemu prawu bo tak byłoby sprawiedliwiej w ich mniemaniu.