59
09.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Narodowcy muszą chyba wziąć sprawę w swoje ręce. Dziwię się że ten sklep jeszcze stoi niespalony?
(2016.12.09)
Dać łopatę Patolom i niech kopie Kanał Sztutowski przez miesiąc o suchym chlebie i wodzie!!!!
(2016.12.09)

info

6  
  1
Stonoga ratuj Elbląg, ludzi mordujo a ty śpisz? ...a może to było sepupu ?
jfjjf (2016.12.09)

info

4  
  1
tak więc zgodnie z prawem elbląskim, niedobrego ludka skaczącego z nożem po mieście złapią za dwa dni i w finale sprawy dwa razy w tygodniu będzie miał podpisywać listę obecności na komendzie policji. .. taki wzór. .. .. niestety, pewnie ten z nożem myślał po pijaku, że mu poszkodowany chciał telefon ukraść
smutekelbląski (2016.12.09)

info

5  
  0
Narodowcy to są mocni tylko w kościele i wśród mocherow
Jamaleg (2016.12.09)
od wiejskiej po bałuckiego bandycyctwo sie szerzy a prokuratura umarza postępowania,
luzilla (2016.12.09)

info

7  
  1
@tajnyy - Jak zabijają, to też się ich przeważnie wypuszcza, bo wystarczy powiedzieć, że się słyszało głosy.
(2016.12.09)
@mm263 - Żeby się uzależnić i wypalić sobie resztki mózgu, a potem biegać z nożami i atakować przechodniów.
(2016.12.09)
Sklep kolecjonerski ...piekna nazwa ..kto normalny tam wchodzi sie pytam ..czyzby kolega nie chcial sie swoja zdobyczą podzielić z kolegami
okidoki (2016.12.09)

info

3  
  0
w tamtym miejscu nie ma monitoringu miejskiego
(2016.12.09)

info

2  
  0