Wybrany wątek opinii

Narodowcy muszą chyba wziąć sprawę w swoje ręce. Dziwię się że ten sklep jeszcze stoi niespalony?
(2016.12.09)
Narodowcy to są mocni tylko w kościele i wśród mocherow
Jamaleg (2016.12.09)
Powrót do komentarzy