UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sklep kolecjonerski ...piekna nazwa ..kto normalny tam wchodzi sie pytam ..czyzby kolega nie chcial sie swoja zdobyczą podzielić z kolegami
okidoki
Sklep kolecjonerski ...piekna nazwa ..kto normalny tam wchodzi sie pytam ..czyzby kolega nie chcial sie swoja zdobyczą podzielić z kolegami
okidoki