UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sklep kolecjonerski ...piekna nazwa ..kto normalny tam wchodzi sie pytam ..czyzby kolega nie chcial sie swoja zdobyczą podzielić z kolegami

okidoki

Anuluj