UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak więc zgodnie z prawem elbląskim, niedobrego ludka skaczącego z nożem po mieście złapią za dwa dni i w finale sprawy dwa razy w tygodniu będzie miał podpisywać listę obecności na komendzie policji. .. taki wzór. .. .. niestety, pewnie ten z nożem myślał po pijaku, że mu poszkodowany chciał telefon ukraść
smutekelbląski