59
09.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Może zbierzemy się i jako obywatele sami zamknięty ten sklep . Potrzeba by Tylko paru odważnych i postawnych ojców
Rodzica (2016.12.09)

info

11  
  0
jedynie mieszane patrole stunożne z gimbami mogą zapewnić spokój w mieście
kojooo (2016.12.09)

info

1  
  1
Wszędzie powinny być kamery, także policja powinna mieć kamerki przy mundurach na interwencjach i w salkach zatrzymań dlaczego tego nie ma ?.
TT (2016.12.09)

info

2  
  0
oczywiście policja nie znajdzie sprawcy no chyba ze zajmie sie tym STONOGA
elaooaa (2016.12.09)

info

2  
  1
Asortyment kolekcjonerski - dobre, raczej modeli do sklejania nie kupował.
(2016.12.09)

info

2  
  0
@maroooo_78 - Przeciez to kwach spenalizowal tracker gosciu
Znawca99 (2016.12.09)
Płęta jest taka, że wszyscy w tym patlolskim grajdołkuo zyjemy. Ale pocieszajace jest to, że straznicy sprawiedliwosci z eg tez maja dzieci, wnuków i raczej sa zmuszeni na te patologie czy beda chcieli czy nie. Nie odetna sie od tego. Wiec sami ja tworząc beda zawsze ofiarami swoich decyzji. ..
drjudym (2016.12.09)

info

1  
  0
Co myslą o tym radni PiS z przewodniczącym Markiem Pruszakiem ? W końcu nikt nikogo na silę do rady nie wciągał, więc zapraszam do roboty. , przy wsparciu poslow Wilka i Krasulskiego, szybko poprawią zle prawo, bo przecież za darmo nie chcą brać dużej pensji poselskiej.
(2016.12.10)

info

0  
  0
@Kinga2 - Najgorzej, że taka popularność tego sklepu z dopalaczami, ile razy tamtędy nie przechodzę to zawsze ktoś tam wchodzi, a potem słychać tylko jak drze ryja za blokiem.
(2016.12.19)