UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tak więc zgodnie z prawem elbląskim, niedobrego ludka skaczącego z nożem po mieście złapią za dwa dni i w finale sprawy dwa razy w tygodniu będzie miał podpisywać listę obecności na komendzie policji. .. taki wzór. .. .. niestety, pewnie ten z nożem myślał po pijaku, że mu poszkodowany chciał telefon ukraść

smutekelbląski