Wybrany wątek opinii

Bo tu nie musi być bezpiecznie, ważne są tylko statystyki. Co chwile się czyta, że kogoś napadli/okradli i zawsze są to osoby które mają takich wykroczeń dziesiątki - dlaczego takiej osoby się nie zamyka ? bo lepiej w statystykach wygląda jak się taką osobę zatrzyma 20 razy niż jak się zatrzyma 1 raz i zamknię na kilka lat. Zamyka się ich dopiero jak kogoś zabiją lub usiłują zabić. .. Ale ważne, że statystyki są dobre.
tajnyy (2016.12.08)
@tajnyy - Trzeba zorganizować straż sąsiedzką :D i patrolować wieczorami samemu ulice i zgarniać patologię :D wyposażyć się w wiatrówki, pałki teleskopowe, kastety i takie tam :D jak władze wypuszczają przestępców na wolność :) co z tego, że policja złapie jak następnego dnia złapani są wolni ? porażka systemu.
StrazSasiedzka (2016.12.09)
@tajnyy - Jak zabijają, to też się ich przeważnie wypuszcza, bo wystarczy powiedzieć, że się słyszało głosy.
(2016.12.09)
Powrót do komentarzy