UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby bylo wiecej patroli policji nie bylo by tego syfu zwwlaszcza ze dopalacze funkcionuja strach isc w dzien tamtedyva co mowic wieczorem zwlaszcza ze dzieci do szkoly chodza strach puszczac je same niech policja wkoncu cos z tym zrobi anie rozklada rece bo jest bezradna czlowiek powinien czuc sie bezpieczny a nie rozgladac sie wpkul siebie zeby nie zarobic czyms ciezkim w glowe
rebeka