UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg to większość PATOLUSY bez pracy bez pięniedzy Niedługo odizolują to miasto jak 13 dzielnice w pewnym filmie
Elbląg to większość PATOLUSY bez pracy bez pięniedzy Niedługo odizolują to miasto jak 13 dzielnice w pewnym filmie