UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@tajnyy - Trzeba zorganizować straż sąsiedzką :D i patrolować wieczorami samemu ulice i zgarniać patologię :D wyposażyć się w wiatrówki, pałki teleskopowe, kastety i takie tam :D jak władze wypuszczają przestępców na wolność :) co z tego, że policja złapie jak następnego dnia złapani są wolni ? porażka systemu.

StrazSasiedzka