UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby bylo wiecej patroli policji nie bylo by tego syfu zwwlaszcza ze dopalacze funkcionuja strach isc w dzien tamtedyva co mowic wieczorem zwlaszcza ze dzieci do szkoly chodza strach puszczac je same niech policja wkoncu cos z tym zrobi anie rozklada rece bo jest bezradna czlowiek powinien czuc sie bezpieczny a nie rozgladac sie wpkul siebie zeby nie zarobic czyms ciezkim w glowe

rebeka

Anuluj