UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

stado baranow szlo po jezdni bez odblaskow i nawet nie wiedzieli ze sa niewidoczni. wiec za co kierowca dostal mandat? na miejscu kierowcy bym mandatu nie przyjmowal. a po wsiach chodzi patologia i bezmuzgi bez odblaskow ze widac ich dopiero 3 metry przed maska

turban

Anuluj