UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czyli kierowca dostał mandat bo to była tez jego wina? smieszne. .. całe szczescie, ze pieszym nic sie nie stało ale to zdecydowanie ich wina. mogli przecież zejsc widzac nadjeżdzający pojazd mając świadomość, ze nie mają odblasków i kierowca może ich niezauważyc. ..
wielkiebee