UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zgadzam się z przedmówcami, ZA CO KIEROWCA DOSTAŁ MANDAT??? stado baranów i tyle i nie ważne czy wieśniaków czy nie, choć wiadomo że oni to chodzą i jeżdżą rowerami jak święte krowy!!! ja osobiście bym nie przyjął mandatu, a pieszych pociągnąłbym o odszkodowanie za uszkodzone mienie i nadszarpnięte zdrowie psychiczne!!!

barany

Anuluj