UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To piesi szli zgodnie z prawem czy nie? Najpierw jest napisane, że szli zgodnie z prawem a za chwilę, że nie mieli odblasków w terenie nie zabudowanym - wnioskuję więc iż to niejest prawidłowe i zgodne z prawem. A jeśli szli bez odblasków to kierowca dostał mandat za co? Skoro jechał na tyle wolno, że nic się nie stało. Powinni jeszcze mu lusterko odkupić.