UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

stado baranow szlo po jezdni bez odblaskow i nawet nie wiedzieli ze sa niewidoczni. wiec za co kierowca dostal mandat? na miejscu kierowcy bym mandatu nie przyjmowal. a po wsiach chodzi patologia i bezmuzgi bez odblaskow ze widac ich dopiero 3 metry przed maska

turban