UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
stado baranow szlo po jezdni bez odblaskow i nawet nie wiedzieli ze sa niewidoczni. wiec za co kierowca dostal mandat? na miejscu kierowcy bym mandatu nie przyjmowal. a po wsiach chodzi patologia i bezmuzgi bez odblaskow ze widac ich dopiero 3 metry przed maska
turban