UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
czyli kierowca dostał mandat bo to była tez jego wina? smieszne. .. całe szczescie, ze pieszym nic sie nie stało ale to zdecydowanie ich wina. mogli przecież zejsc widzac nadjeżdzający pojazd mając świadomość, ze nie mają odblasków i kierowca może ich niezauważyc. ..
wielkiebee