UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zgadzam się z przedmówcami, ZA CO KIEROWCA DOSTAŁ MANDAT??? stado baranów i tyle i nie ważne czy wieśniaków czy nie, choć wiadomo że oni to chodzą i jeżdżą rowerami jak święte krowy!!! ja osobiście bym nie przyjął mandatu, a pieszych pociągnąłbym o odszkodowanie za uszkodzone mienie i nadszarpnięte zdrowie psychiczne!!!

barany