51
17.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na której wiosce mieszka ta typiara ? Chętnie zobaczył bym ten tempy ryj i spytał się co jej w głowie siedzi.
pokeface (2016.08.18)

info

2  
  0
kazda policjantka powinna miec sciete kudly na 3 mm. .. co to za rewia ??? co za fryzura?? i ten make up. .. .to policja czy the top model????i gdzie czapka????
kopytron (2016.08.18)

info

2  
  2
Pińcet plus już działa
szymo (2016.08.18)

info

2  
  0
patola+++
(2016.08.18)

info

2  
  1
To nie 500+, to po prostu wsiowa patologia !!! Mieszkam już jakiś czas na wsi i widzę na co dzień, tą patologię. Myślę, że dużo w tym winy Policji, przez lata zaniedbany przez nich sektor, dlatego wiochmeni robią, co im się rzewnie podoba, kompletny brak poszanowania przepisów prawa !!!
(2016.08.19)

info

5  
  0
Miałem dzisiaj robić rosół, ale się wstrzymam, bo mnie wytropią i skują jak psa.
drapieżnik (2016.08.20)

info

0  
  0
A co Wy sie czepiacie tej policjantki? To tez kobieta. A chyba lepiej zeby byly zadbane i ladne niz jakies zniszczone woda, sterydami i papierosami babochlopy. Jak by to swiadczylo o naszym panstwie i prawie? Nie jestem za przesadnym rownouprawnieniem ale akurat patrole powinny byc mieszane wzystkie czyli policjant i policjantka tak jak na zachodzie. Facet i kobieta sie roznia i fizyka i psychika i moga sie wtedy uzupelniac (ladna policjantka od negocjowania, policjant od napi. rdalania).
kazik.2000 (2016.08.21)
@kazik.2000 - No na pewno nie ma zniszczonych hehehe, a taki tleniony blond, to sama natura :)
@pacyfista - co za brednie. Ja inaczej pojmuje pacyfizm. Nie zaczepiam nikogo, ale jak mi ktos w droge wejdzie to oberwie. A tej miegwie sie nalezy ZDECHNIECIE. Nie mow o niej kobieta.
aahhh maryi sie pomylilo miala skatowac recepcjonistki z hotelu elblag za antyfaszystowskie slogany i wielbienie adolfa
kswciwryjasuko (2016.09.05)

info

0  
  0