A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na której wiosce mieszka ta typiara ? Chętnie zobaczył bym ten tempy ryj i spytał się co jej w głowie siedzi.
kazda policjantka powinna miec sciete kudly na 3 mm. .. co to za rewia ??? co za fryzura?? i ten make up. .. .to policja czy the top model????i gdzie czapka????
Pińcet plus już działa
patola+++
To nie 500+, to po prostu wsiowa patologia !!! Mieszkam już jakiś czas na wsi i widzę na co dzień, tą patologię. Myślę, że dużo w tym winy Policji, przez lata zaniedbany przez nich sektor, dlatego wiochmeni robią, co im się rzewnie podoba, kompletny brak poszanowania przepisów prawa !!!
Miałem dzisiaj robić rosół, ale się wstrzymam, bo mnie wytropią i skują jak psa.
A co Wy sie czepiacie tej policjantki? To tez kobieta. A chyba lepiej zeby byly zadbane i ladne niz jakies zniszczone woda, sterydami i papierosami babochlopy. Jak by to swiadczylo o naszym panstwie i prawie?
Nie jestem za przesadnym rownouprawnieniem ale akurat patrole powinny byc mieszane wzystkie czyli policjant i policjantka tak jak na zachodzie. Facet i kobieta sie roznia i fizyka i psychika i moga sie wtedy uzupelniac (ladna policjantka od negocjowania, policjant od napi. rdalania).
@kazik.2000 - No na pewno nie ma zniszczonych hehehe, a taki tleniony blond, to sama natura :)
@pacyfista - co za brednie. Ja inaczej pojmuje pacyfizm. Nie zaczepiam nikogo, ale jak mi ktos w droge wejdzie to oberwie. A tej miegwie sie nalezy ZDECHNIECIE. Nie mow o niej kobieta.
aahhh maryi sie pomylilo miala skatowac recepcjonistki z hotelu elblag za antyfaszystowskie slogany i wielbienie adolfa