UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie 500+, to po prostu wsiowa patologia !!! Mieszkam już jakiś czas na wsi i widzę na co dzień, tą patologię. Myślę, że dużo w tym winy Policji, przez lata zaniedbany przez nich sektor, dlatego wiochmeni robią, co im się rzewnie podoba, kompletny brak poszanowania przepisów prawa !!!