Wybrany wątek opinii

A co Wy sie czepiacie tej policjantki? To tez kobieta. A chyba lepiej zeby byly zadbane i ladne niz jakies zniszczone woda, sterydami i papierosami babochlopy. Jak by to swiadczylo o naszym panstwie i prawie? Nie jestem za przesadnym rownouprawnieniem ale akurat patrole powinny byc mieszane wzystkie czyli policjant i policjantka tak jak na zachodzie. Facet i kobieta sie roznia i fizyka i psychika i moga sie wtedy uzupelniac (ladna policjantka od negocjowania, policjant od napi. rdalania).
kazik.2000 (2016.08.21)
@kazik.2000 - No na pewno nie ma zniszczonych hehehe, a taki tleniony blond, to sama natura :)
(2016.08.22)
Powrót do komentarzy